Stavební parcely OLŠOVÁ VRATA „SLUNEČNÁ“ KARLOVY VARY - Bydlení na dosah přírody i městského komfortu

PRODEJ 109 BYTŮ, REZIDENCE MOSER, KARLOVY VARY

Rezidence nabízí celkem 109 bytů v různých variantách dispozičního uspořádání 2+kk až 3+kk od 44 do 120 metrů čtverečních.

Součástí obytného komplexu o šesti nadzemních podlažích bude privátní bazén, wellness centrum, relaxační koutek a různé druhy saun. K dispozici je připraveno dostatek krytých i venkovních parkovacích stání.  K základnímu vybavení některých z bytů bude náležet balkon či lodžie. Chybět nebude venkovní dětské hřiště s parkovou úpravou, které zajistí příjemné prostředí zejména v letních měsících.Samozřejmostí uzavřeného rezidenčního areálu bude recepce s 24 hodinovou službou. Kamerovým systémem bude zajištěn celý areál, aby poskytnul majitelům bytů maximální bezpečí. Z  podzemních garáží  se rezidenti pohodlně vyvezou od zaparkovaného vozu až ke dveřím bytu.Nová bytová zástavba bude splňovat všechny požadavky na kvalitní bydlení.

Má výbornou občanskou vybavenost (školy, školky, zdravotní péče), dobrou dopravní dostupnost a je zasazena do klidného prostředí v těsném sousedství přírody. Výhodou je také blízké nákupní centrum Varyáda. Na dosah je i možnost aktivního sportovního a rekreačního využití  - karlovarské dostihové závodiště pro milovníky koní, golfový areál, víceúčelová sportovní hala KV Arena. Dva z ukázkových bytů jsou již možné k prohlédnutí. S financováním koupi bytu Vám rádi bezplatně poradíme. Úroková sazba již od 1,69% ! Třída Energ.náročnosti G.

Cena 43.000,- Kč za m2
Typ Prodej
Vlastnictví Osobní
Podkategorie 2+kk
Město Karlovy Vary
Ulice Chebská
Užitná plocha
Stav objektu Novostavba
Energetická náročnost budovy G - Mimořádně nehospodárná
Výtah Ano
Stavba Cihlová
Patro
Balkón ANO
Bezbariérový Ano
Sklep NE
Garáž ANO
Terasa NE
Parkování ANO
Lodžie NE
Plyn
Elektřina 230V
Topení Ústřední dálkové
Telekomunikace Telefon , Internet , Satelit , Kabelové rozvody

Zaujala Vás tato nabídka?

Tel: 731 100 131 E-mail: info@knechtlreality.cz
ODESLAT POPTÁVKU
Jednatel společnosti
Knechtl & Partners

ŠTĚPÁN KNECHTL

MENUX