Stavební parcely OLŠOVÁ VRATA „SLUNEČNÁ“ KARLOVY VARY - Bydlení na dosah přírody i městského komfortu

PRODEJ NOVOSTAVBY VILY VALLE D AOSTA, ITÁLIE, OBLAST SARRE.

Nabízíme k prodeji novostavbu vily v historickém a turisticky vyhledávaném místě  Aosta / Valle ď Aosta, oblast Sarre, severozápadní Itálie.

Valle ď Aosta je malá autonomní oblast a zároveň provincie na severozápadě Itálie. Údolí Aosty je vsazeno mezi horské masivy Walliských a Grajských Alp. Sousedí s Francií na západě, Švýcarskem na severu a Piemontem na jihu.

Jedná se o 2.patrovou budovu s úžasným terasovitým výhledem na město a horské masivy. Nachází se v nadmořské výšce 700 m a na pozemku o velikosti 1000m2. Se skládá ze 2.pater, každé o velikosti 236 m2. V přízemní části vily se nachází wellness s dvojitou vířivkou, nádhernou tureckou lázní, sprchou, krbem, 2 ložnice s vlastní koupelnou. Hned vedle wellness centra se nachází solárium, zahrada 1000 m2 s automaticky zavlažovacím systémem. První patro obnáší vstup do objektu, veliký obývací pokoj s designovým krbem a velikou terasou s nádherným  výhledem do údolí a horské masivy, dále kuchyně, ložnice s úložnými prostory a koupelnou a pracovnou. 

Vytápění objektu je řešeno solárními panely, po celém objektu je podlahové vytápění a celkově spadá do energetické třídy B. Objekt je napojen na pult centrální ochrany.  Vlastní parkování s dostatečným místem pro více automobilů.

Jedná se o nádherné místo pro odpočinek a vyznavače celosezónních sportovních aktivit, lyžařské středisko Pila s vleky a rozsáhlým provozem, který se nachází 1.600 m od objektu. Trasa automobilem do oblasti vede dálnicí z Milána, Turína, tunelem Mont Blanc až do Francie. Z Turínského  letiště 1.hodina autem, dále také z letiště Miláno Malpenza.

Z důvodu nepředložení průkazu Energetické náročnosti domu je nutné uvádět třídu G.

Cena k jednání 700.000,-Euro/ 17.500.000,-Kč dle aktuálního kurzu.
Cena 17.500.000,- Kč za nemovitost
Typ domu Patrový
Velikost Atypický
Typ Prodej
Podkategorie Vila
Město Valle ď Aosta
Ulice Sarre
Plocha pozemku 1000
Užitná plocha 472
Stav objektu Novostavba
Energetická náročnost budovy G - Mimořádně nehospodárná
Stavba Cihlová
Bezbariérový Ano
Sklep NE
Garáž NE
Parkování ANO
Bazén NE
Voda Dálkový vodovod
Odpad Veřejná kanalizace
Plyn Individuální
Elektřina 230V
Topení Ústřední elektrické
Telekomunikace Telefon , Internet , Satelit

Zaujala Vás tato nabídka?

Tel: 731 100 131 E-mail: info@knechtlreality.cz
ODESLAT POPTÁVKU
Jednatel společnosti
Knechtl & Partners

ŠTĚPÁN KNECHTL

MENUX