Stavební parcely OLŠOVÁ VRATA „SLUNEČNÁ“ KARLOVY VARY - Bydlení na dosah přírody i městského komfortu

PRODEJ SECESNÍ VILY, SENOHRABY U PRAHY, POZEMEK 6235M2.

Nabízíme k prodeji výjimečnou nemovitost, secesní vilu postavenou v letech 1902 - 1904.

Vila, kvůli výhledu a poloze, leží na svažitém pozemku s východní orientací a rozlohou 6235 m2. Pozemek je prakticky rozdělen do několika funkčních částí. Ty vznikly velmi nákladnými terénními úpravami, které v devadesátých letech provedla společnost Metrostav pomocí nejmodernější techniky a technologií. Spodní část je osazena trvalým porostem a v minulosti zde býval lesík, který zde dotvářel atmosféru soukromí a klidu a později pak umělé jezírko obložené kameny.

Nad touto částí se nachází hlavní příjezdová, elektricky ovládaná brána, hlavní garáže zabudované do terénu, skladové prostory i malá kancelářská budova pro příjem pracovních návštěv. Ze stropu hlavní garáže, vznikla náročnými terénními úpravami další úroveň, zatravněná terasa, která slouží pro sezení, relax a odpočinek před vnitřním bazénem (4,5 x 9,5 m), který je rovněž zasazen do terénu a je koncipován v lehce antickém stylu. Stejně jako strop garáže, i ze stropu bazénu je vytvořena funkční, tentokrát vydlážděná terasa s kašnou, na kterou je přístup ze zahrady i z hlavní ložnice a šatny. Nad vilou je pak ještě poslední terénní úroveň, ta slouží jako hlavní vstup pro pěší z ulice a jeden z přístupů do hlavního funkčního obytného podlaží vily.

Vila je tvořena čtyřmi podlažími o celkové podlahové ploše 609,60 m2. V prvním podlaží se nachází vnitřní bazén s barem, sezením, prostornou saunou i koupelnou. Tento prostor o velikosti 181 m2 je několika hliníkovými francouzskými okny přímo propojitelný s travnatou terasou venku, která je ideálním místem pro relax i odpočinek v letních měsících.

Další dvě podlaží jsou obytná, prostorná a velkolepá. Čítají několik ložnic, koupelen, kuchyni, obývací pokoj, pracovnu, jídelnu a další. V podkroví se nachází samostatná bytová jednotka, která je pojata v moderním stylu. Od roku 1992, kdy vilu koupil současný pan majitel, prošla vila několikerými, velmi nákladnými rekonstrukcemi a přestavbami v hodnotě desítek milionů korun. Tomu odpovídá i stav a vybavení nemovitosti. Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti). Cena na vyžádáni v RK

Cena 60.000.000,- Kč za nemovitost
Typ domu Patrový
Velikost Atypický
Typ Prodej
Podkategorie Vila
Město Senohraby
Ulice Za Starou poštou
Plocha pozemku 6235
Užitná plocha 609
Stav objektu Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy G - Mimořádně nehospodárná
Stavba Cihlová
Bezbariérový Ano
Sklep NE
Garáž ANO
Parkování ANO
Bazén ANO
Voda Dálkový vodovod
Odpad Veřejná kanalizace
Plyn Individuální
Elektřina 230V
Topení
Telekomunikace Telefon , Internet , Kabelové rozvody

Zaujala Vás tato nabídka?

Tel: 731 100 131 E-mail: info@knechtlreality.cz
ODESLAT POPTÁVKU
Jednatel společnosti
Knechtl & Partners

ŠTĚPÁN KNECHTL

MENUX