Stavební parcely OLŠOVÁ VRATA „SLUNEČNÁ“ KARLOVY VARY - Bydlení na dosah přírody i městského komfortu

PRONÁJEM KANCELÁŘÍ - OFFICE PARK DALOVICE, KARLOVY VARY

Nabízíme Vám k pronájmu exkluzivní a prosluněné kanceláře pro Vaše podnikání v Karlových Varech - Office park Dalovice.

Všechna podlaží budovy prošla pečlivou rekonstrukcí. V nových kancelářích pak na Vás čekají příjemně vymalované interiéry, nově položené koberce, sociální zařízení s kuchyňkou a mnoho dalšího. K dispozici máme pěkné kanceláře s plochou od 10 do 16 m2 a také větší.

Cena za pronájem zahrnuje rovněž náklady vytápění, osvětlení + elektřinu, parkoviště, internet a bezbariérový výtah, který je Vám v administrativní budově k dispozici. V rámci pronájmu Vám můžeme každou kancelář vybavit řádným kancelářským nábytkem (stoly, židle, skříně, police, věšáky atd.). Samozřejmostí je 24h zabezpečení objektu, kamerový a docházkový systém. Servis, opravy i údržba objektu je pro Vás zajištěna po celou dobu nájmu naším technikem zdarma. Vedle administrativní budovy se nachází prostorná výrobní hala, kterou lze plně využívat (rovněž pronajmout) v návaznosti na budovu administrativní.
Dopravní dostupnost zajišťuje pravidelný spoj MHD s nedalekou zastávkou. Office park Dalovice se nachází nedaleko západočeské tepny silnice I. třídy (I/6) – budoucí R6, spojující Karlovy Vary s Prahou.

Energetická třída typu G.

Cena 3.500,- Kč za měsíc
Typ domu Patrový
Typ Pronájem
Podkategorie Kanceláře
Město Karlovy Vary
Ulice Botanická
Užitná plocha 16
Stav objektu Po rekonstrukci
Stavba Smíšená
Garáž NE
Parkování ANO
Elektřina 230V

Zaujala Vás tato nabídka?

Tel: 731 100 131 E-mail: info@knechtlreality.cz
ODESLAT POPTÁVKU
Jednatel společnosti
Knechtl & Partners

ŠTĚPÁN KNECHTL

MENUX