Stavební parcely OLŠOVÁ VRATA „SLUNEČNÁ“ KARLOVY VARY - Bydlení na dosah přírody i městského komfortu

PRONÁJEM KOMERČNÍ NEMOVITOSTI, 7 500M2, OSTROVAČICE, BRNO - JIH.

Nabízíme Vám k dlouhodobému pronájmu tento prvotřídně situovaný areál přímo na exitu D1 č.178 – Ostrovačice. Jedinečné místo pro zřízení pobočky přepravní společnosti s vlastní opravnou kamiónů a kompletní administrativním a technickým zázemím.

 

Areál o celkové ploše 7.500 m2 je kompletně oplocen a zabezpečen, venkovní plochy jsou kompletně zpevněny – zámková dlažba. Strategická poloha přímo u dálničního sjedu D1 na okraji Brna dělá tento areál ideálním místem pro Vaši firmu.

 

Součástí areálu je rovněž 3 podlažní provozní budova ve výborném technickém stavu s administrativním a technickým a zázemím. Zastavěná plocha budovy je téměř 600m2 ve 3 podlažích. V přízemí nalezneme prostornou průjezdovou dílnu pro kamiony s vlastním pneuservisem, skladem, sociálním zázemím pro zaměstnance (šatna, toalety, sprchy) a kotelnu pro celý objekt. Ve druhém podlaží se nacházejí pěkné kanceláře s výhledem do dílny v přízemí. Ve třetím podlaží se nachází rovněž kanceláře a také 3 bytové jednotky s vlastním sociálním zázemím a venkovní terasu ve třetím podlaží.

 

V jižní části areálu je postavena plátěná mobilní hala o rozměru 20x30 m (600m2) jenž je také součástí nabízeného areálu.

 

Areál je kompletně napojen na inženýrské sítě – elektřina, vlastní, velmi vydatný zdroj vody a septik. Vytápění je řešeno automatickým kotlem na LTO. Po obvodu areálu jsou připraveny rozvaděče se zásuvkami na 230V a 400V. Vedle vjezdu do areálu se nachází čerpací stanice (provozovatelem ČS je jiný vlastník) a přímo v areálu je pak možné nabíjet elektromobil z nabíjecí elektrostanice.


Cena pronájmu objektu na vyžádání v RK.


Objekt spadá do Energetické třídy G z důvodu nepředložení průkazu Energetické náročnosti budovy.

Cena Cena a Info v RK
Typ domu Patrový
Typ Pronájem
Podkategorie Kanceláře
Město Ostrovačice
Ulice Veveří
Užitná plocha 7500
Stav objektu Velmi dobrý
Stavba Cihlová
Garáž ANO
Parkování ANO
Elektřina 230V

Zaujala Vás tato nabídka?

Tel: 731 100 131 E-mail: info@knechtlreality.cz
ODESLAT POPTÁVKU
Jednatel společnosti
Knechtl & Partners

ŠTĚPÁN KNECHTL

MENUX