Stavební parcely OLŠOVÁ VRATA „SLUNEČNÁ“ KARLOVY VARY - Bydlení na dosah přírody i městského komfortu

PRODEJ KOMERČNÍHO OBJEKTU, 526M2, BOR U TACHOVA.

Nabízíme Vám k prodeji tento zajímavý průmyslový areál o velikosti 526m2 v Boru u Tachova. Multifunkční budova s výhodnou polohou se nachází v průmyslové části města Bor u Tachova. Výborně strategické místo – 4,5km od dálničního sjezdu č.128 dálnice D5.

Přízemní, rozsáhlý komplex Vám poslouží k výrobě, skladování, prodeji i službám. Vyniká velkým vnitřním prostorem a sektorovou dispozicí s možností propojení do jedné volné dispozice. Pro bezproblémovou manipulaci a pohyb jsou po obou stranách objektu zřízeny dvě nakládací rampy. Prostor je rozdělen do 3 samostatných prostor s vlastními vraty z každé strany. Kromě halových/skladových prostor zde nalezneme také kancelář, šatny i sociální zařízení pro zaměstnance. K objektu navíc přiléhá i pozemek s rozsáhlou zpevněnou plochou, která umožňuje bezproblémový pohyb manipulační techniky a kamionů.

V celkovém součtu pak máte na Vaše podnikání k dispozici halu o rozměru 526 m2 a pozemek o celkové výměře 4 376 m2. Rozvody elektřiny 230V i 380V jsou samozřejmostí. Areál je napojen na inženýrské sítě – voda + elektřina.

Objekt spadá do Energetické třídy G z důvodu nepředložení průkazu Energetické náročnosti budovy.

Cena 8.500.000,- Kč za nemovitost
Typ domu Přízemní
Typ Prodej
Podkategorie Sklady
Město Bor u Tachova
Ulice Bor u Tachova
Užitná plocha 526
Stav objektu Velmi dobrý
Stavba Smíšená
Garáž ANO
Parkování ANO
Elektřina 230V

Zaujala Vás tato nabídka?

Tel: 731 100 131 E-mail: info@knechtlreality.cz
ODESLAT POPTÁVKU
Jednatel společnosti
Knechtl & Partners

ŠTĚPÁN KNECHTL

MENUX