Stavební parcely OLŠOVÁ VRATA „SLUNEČNÁ“ KARLOVY VARY - Bydlení na dosah přírody i městského komfortu

PRODEJ PRŮMYSLOVÉHO POZEMKU SE STAVBOU, ZLATÁ U KYNŠPERKA NAD OHŘÍ, 10.500M2.

Nabízíme Vám k prodeji průmyslový pozemek se stavbou na Zlaté u Kynšperka nad Ohří.  Jedná se o velmi zajímavé a prvotřídně situované místo v těsné blízkosti frekventované rychlostní silnice R6 spojující Karlovarský kraj s Prahou. Výbornou dostupnost zajišťují 2 dálniční sjezdy vzdálené 3 a 6,5 km, načež města jako Karlovy Vary – vzdálené 28km, Sokolov – vzdálen 13km i Cheb – vzdálen 16 km, jsou v dojezdové vzdálenosti do 20 min. Frekventovaný hraniční přechod s Německem (Pomezí nad Ohří/Schirnding) je vzdálen 28 km od místa.

Rozloha nabízeného průmyslového pozemku je 10.500 m2. V územním plánu je areál označen jako smíšené výrobní plochy. Na pozemku se nachází objekt – zemědělská stavba před rekonstrukcí/demolicí. V areálu se nacházejí zpevněné plochy, které umožňují bezproblémový pohyb manipulační techniky a kamionů. Ideální místo pro vytvoření výrobního areálu, skladovacích prostor v rámci programu revitalizace. Na hranici pozemku se nachází trafo, přívod plynu a také požární nádrž. V areálu jsou rozvody vody a výhodou je také vlastní vodárna nedaleko areálu.

V těsné blízkosti lze sehnat i několik stovek pracovníků pro Váš budoucí podnik – ve vzdálenosti 1,5 km se nachází věznice s dozorem, kde je umožněno odsouzeným plnit pracovní úkoly.

Objekt spadá do Energetické třídy G z důvodu nepředložení průkazu Energetické náročnosti budovy.

Cena Cena a Info v RK
Typ domu Přízemní
Typ Prodej
Podkategorie Sklady
Město Kynšperk nad Ohří
Ulice Zlatá
Užitná plocha 10500
Stav objektu Před rekonstrukcí
Stavba Smíšená
Garáž ANO
Parkování ANO
Elektřina 230V

Zaujala Vás tato nabídka?

Tel: 731 100 131 E-mail: info@knechtlreality.cz
ODESLAT POPTÁVKU
Jednatel společnosti
Knechtl & Partners

ŠTĚPÁN KNECHTL

MENUX