Stavební parcely OLŠOVÁ VRATA „SLUNEČNÁ“ KARLOVY VARY - Bydlení na dosah přírody i městského komfortu

PRONÁJEM VÝROBNÍ HALY, PROSTORU 1180M2, KYNŠPERK NAD OHŘÍ, ZLATÁ-SOKOLOV.

Nabízíme Vám k dlouhodobému pronájmu tuto ocelovou skladovací / výrobní halu přímo u rychlostní silnice R6 spojující Karlovarský kraj s Prahou a Němckem. Výbornou dostupnost zajišťují 2 dálniční sjezdy vzdálené 3,5 a 6 km, načež frekventovaný hraniční přechod s Německem (Pomezí nad Ohří/Schirnding) je vzdálen 28 km od místa.

Hala o rozměrech 18,5x64m (celková plocha činí 1180m2) je součástí průmyslového areálu Zlatá, kde již několik objektů pronajímáme svým dlouholetým zákazníkům (areál je trvale a soustavně využíván). Po technické stránce je hala v dobrém stavu, po částečné rekonstrukci a údržbě. Je výborně osvětlena nově přidělávaným pásem polykarbonátu. Střešní konstrukce – kompletně nová a v pořádku. Polovina haly je důkladně zateplena minerální vatou. V hale jsou udělány kompletní rozvody elektrické energie a vody s vlastním měřením. Uvnitř haly je zřízeno sociální zázemí pro zaměstnance a také kancelář. Veškeré plochy v areálu jsou zpevněné, vhodné pro bezproblémový pohyb manipulační techniky a kamiónů. Na hale nalezneme nová sekční vrata.

Objekt má vynikající betonovou podlahu a lze ho využít především jako sklad, popř. menší, technologicky nenáročnou výrobu. V hale se nachází také jeřábová dráha s jeřábem. V ceně nájmu je započítána i venkovní panelová plocha (dalších cca 1000m2).


(PENB -G )

Cena 80.000,- Kč za měsíc
Typ domu Přízemní
Typ Pronájem
Podkategorie Sklady
Město Kynšperk nad Ohří
Ulice Zlatá
Užitná plocha 1180
Stav objektu Velmi dobrý
Stavba Montovaná
Garáž ANO
Parkování ANO
Elektřina 230V

Zaujala Vás tato nabídka?

Tel: 731 100 131 E-mail: info@knechtlreality.cz
ODESLAT POPTÁVKU
Jednatel společnosti
Knechtl & Partners

ŠTĚPÁN KNECHTL

MENUX