Stavební parcely OLŠOVÁ VRATA „SLUNEČNÁ“ KARLOVY VARY - Bydlení na dosah přírody i městského komfortu

PRONÁJEM VÝROBNÍ HALY, PROSTORU 4000M2

Společnost Knechtl&partners spol. s r.o. Vám nabízí k pronájmu komerční objekt, halu, kterou  postaví výhradní majitelé celého objektu budoucímu zákazníkovi na míru jeho požadavkům. Jedná se o víceúčelovou průmyslovou halu v areálu v Dolním Rychnově u Sokolova.

Nová, víceúčelová hala má plochu 4000m2 a její nedílnou součástí je také kompletní administrativní a sociální zázemí, rozlehlé venkovní parkoviště a manipulační plochy.

Hala se nachází na strategickém místě v těsné blízkosti (1,8km) od dálničního sjezdu č.146 rychlostní silnice R6. Je zde výborná dopravní dostupnost – 150m od plánované haly je autobusová zastávka s meziměstskými spoji a také MHD města Sokolov.

Objekt je kompletně napojen na inženýrské sítě. Má vlastní trafo s dostatečným příkonem elektrické energie. Vytápění objektu zajištují plynové kondenzační kotle. Konstrukce haly je železobetonová s přípravami pro jeřábové dráhy. Světlá výška uvnitř haly je 9m. Veškeré dispozice, polohy vrat, oken i střešních světlíků si budoucí zákazník může navrhnout dle svých představ.

Jedná se o kompletně novou stavbu, kterou připravíme budoucímu zákazníkovi dle jeho požadavků a přání. Halu postavíme a předáme do 6 měsíců od podpisu nájemní smlouvy. Stavební povolení na halu je již vydáno.

Stejně jako v celém areálu jsou i přilehlé plochy této haly zpevněné – kompletně nově položený asfaltový povrch způsobilý pro pohyb manipulační techniky a kamionů. Kamerový a zabezpečovací systém i venkovní osvětlení jsou nedílnou součástí objektu.

(PENB G)

Cena Cena a Info v RK
Typ domu Patrový
Typ Pronájem
Podkategorie Sklady
Město Dolní Rychnov
Ulice Bergmannova
Užitná plocha 4000
Stav objektu Novostavba
Stavba Montovaná
Garáž ANO
Parkování ANO
Elektřina 230V

Zaujala Vás tato nabídka?

Tel: 731 100 131 E-mail: info@knechtlreality.cz
ODESLAT POPTÁVKU
Jednatel společnosti
Knechtl & Partners

ŠTĚPÁN KNECHTL

MENUX